FVE ohřev
vody

Nejkomplexnější nabídka fotovoltaického ohřevu vody na trhu

Fotovoltaický ohřev vody
s dotací 90 000,-

Program Nová zelená úsporám Light přijímá žádosti o dotace na solární systémy pro ohřev vody. Zažádejte si předem o příspěvek na vlastní fotovoltaickou elektrárnu a investujte do své budoucnosti.

Kdo může žádat:

Podmínka!

Žadatel a všichni členové jeho domácnosti pobírají ke dni podání žádosti o dotaci starobní důchod nebo invalidní důchod 3. stupně, nebo v období mezi 12. 9. 2022 a dnem podání žádosti pobírali příspěvek na bydlení.

Pokud nesplňujete podmínky pro NZÚ Light, využijte možnost dotace NZÚ až 45 000 Kč.

Přímý ohřev - DC - LX ACDC SYSTÉM

Zásobníky vody LX ACDC / M nebo M+K představují technické řešení ohřevu vody při využití ekologicky čistých zdrojů energie. Na ohřev vody se využívá energie slunce, která pomocí fotovoltaických článků vyrábí stejnosměrný elektrický proud, a tento proud ohřívá vodu v zásobníku. Originálním řešením je přímé napojení na fotovoltaické panely, při kterém nevznikají ztráty elektrické energie, a proto zařízení pracuje velmi efektivně, přičemž je zajištěna tepelná ochrana a bezpečná regulace celého systému pomocí našeho patentovaného řídicího systému s MPPT.

Výhody:

Unikátní systém 2 topných těles

Každý závěsný zásobník má dvě spirály.
Jedna je pro připojení stejnosměrného
proudu z fotovoltaiky a druhá pro připojení
z elektrické sítě.

Sestavy se skládají z:

Přímý ohřev vody - SOLAR KERBEROS

Solární systém SOLAR KERBEROS zajišťuje maximální využití energie z fotovoltaických panelu a minimalizuje spotřebu energie ze sítě využitím inteligentního řízení ohřevu vody. Vysoké účinnosti je dosazeno díky DC/DC měniči se sledováním bodu maximálního výkonu (MPPT), fotovoltaický ohřev vody ale přináší ještě mnoho dalších výhod.

Výhody:

Patentovaný výrobek vyvinutý
a vyráběný v ČR.
Kvalitní výrobek s vysokou technickou úrovní.

Sestavy se skládají z:

Fotovoltaický ohřev - SOLAR ECO

Ohřev TUV je zajištěn pomocí elektrické energie FV panelů a regulátoru s MPPT na střídavé napětí AC. Každý závěsný zásobník má dvě spirály. Jedna je pro připojení výkonu z fotovoltaiky a druhá pro připojení z elektrické sítě. 

Výhody:

Sestavy se skládají z:

Na elektro projekty jsme profíci.

Jsme odborníci na fotovoltaické elektrárny a poskytujeme kompletní řešení pro vaše energetické potřeby. Naše firma se specializuje na tvorbu projektů a instalaci fotovoltaických elektráren na klíč, včetně poradenství, projektování a realizace fotovoltaických systémů pro domy, bytové jednotky a průmyslové objekty.

Individuální návrh

Zpracujeme návrh ideálního řešení s přihlédnutím k finančním možnostem a posledním trendům v oblasti elektrotechniky.

Projektová dokumentace

Zajistíme kompletní projektovou dokumentaci – pro úřady, dotační tituly nebo pro vás, abyste měli v budoucnu přehled.

Vyřízení dotace

Vyřídíme nejvyšší možné čerpání dotací, které bude na váš záměr možné. Nebudete se muset starat téměř o nic.

Realizace na klíč

Postaráme se o kompletní papírování, komunikaci s úřady, instalaci či revize. V nás máte spolehlivého partnera, kterého hledáte.

Vybrané reference

Fotovoltaika Radčice 6,48 kWp

FVE Červený Hrádek 9,72 kWp

FVE Horšovský Týn 9,9 kWp

Fotovoltaika Řitka 5,06 kWp

Fotovoltaika Planá 9,66 kWp

FVE Kamenný Újezd 9,96 kWp

Fotovoltaika Litice 9,9kWp

FVE Plzeňský skart a.s. 19,44kWp

FVE Osek u Rokycan 6,48kWp

Fotovoltaika Prušánky 9,72kWp

Fotovoltaika Staré Sedlo 9,66kWp

Fotovoltaika Přehýšov 9,96kWp

Často kladené dotazy

Návratnost investice je velmi individuální. Do výpočtu návratnosti vstupuje velké množství faktorů, které ji ovlivňují, zejména cena energie, dotace nebo zvolená varianta akumulace nespotřebované energie. Nicméně pro lepší orientaci ohledně konkrétní ceny vhodného řešení přímo pro Vás vyplňte formulář a my se Vám ozveme. Obecně lze říct, že obvykle se doba návratnosti fotovoltaiky pohybuje mezi 8 a 14 roky.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Životnost systému je velmi dlouhá. Fotovoltaika se skládá z několika různých komponent, které mají odlišnou dobu záruky či životnosti. Fotovoltaické panely mají záruku výkonu 25 let, životnost se pohybuje kolem 30–35 let. Baterie vám díky sofistikovanému řídícímu systému vydrží minimálně 16 let.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Panely lze instalovat na všechny typy střech, tzn. na šikmé i rovné. Limit mohou představovat střešní krytiny, panely nemontujeme na krytinu z vláknocementových šablon (např. eternit, cembrit, …), které „rády“ praskají. Ideální sklon střechy, respektive panelů, je pro maximalizaci celoročních výnosů zhruba 35 stupňů. Nicméně v případě šikmých střech instalujeme na střechy od sklonu 15 stupňů až po standardních 45 stupňů. U rovných střech lze díky konstrukci instalovat panely pod úhlem od 10 až do 35 stupňů.

Toggle Content

Odešlete nám nezávaznou poptávku

Můžete nám také rovnou zavolat a hned se podíváme na to, co Vás zajímá.

Jiří Soukup

Konzultace zdarma: Neváhejte a nezávazně nás kontaktujte. Náš technik se Vám do 24 hodin ozve zpět a zodpoví všechny Vaše dotazy.