Realizace:

FVE Osek u Rokycan 6,48kWp

Instalace fotovoltaické elektrárny o výkonu 6,48 kWh s akumulací 11,6 kWh v Osek u Rokycan

Realizace a Technologie:

  1. Popis Projektu: Tento projekt zahrnoval instalaci fotovoltaické elektrárny s výkonem 6,48 kWp a akumulací energie o kapacitě 11,6 kWh rodinném domě poblíž Plzně.
  2. Panelové Rozložení: Solární panely byly rozloženy na východní a západní straně, což umožňuje rovnoměrný výkon v průběhu celého dne.
  3. Technologie: Kompletní technologie použitá v tomto projektu pocházela od firmy Dražice a byla založena na nejmodernější dostupné technologii fotovoltaických panelů (typ N panelů).
  4. Umístění Technologie: Veškerá solární technologie byla umístěna ve sklepě RD. Elektrický měřící systém elektrárny byl instalován na hlavní přívod mezi elektroměrovým rozvaděčem a podružným rozvaděčem pro RD, garáž a zahradní domek. Toto řešení bylo zvoleno pro minimální zásahy a minimalizaci potřebných úprav elektroinstalace v hlavním domě. Je důležité poznamenat, že toto řešení neumožňuje automatický přechod na záložní napájení během výpadku elektrické sítě, což bylo projektem klientovi sděleno a klient s tím souhlasil. Klientovy jsme ve sklepě umístili nové zásuvky, které zajistí případné nouzové napájení při výpadku el. energie.
  5. Realizace a Uvedení do Trvalého Provozu (UTP): Celkový proces instalace, včetně testování a uvedení do trvalého provozu, trval 2 měsíce od podpisu smlouvy s klientem.

Další reference najdete na našem Instagramovém účtu.

Odešlete nám nezávaznou poptávku